Etat dla planisty produkcji

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Możliwości rozwoju zawodowego
  3. Etat dla planisty produkcji
oferta pracy

Wielu mieszkańców Drawska Pomorskiego utrzymuje się z sezonowego zarobku, ale praca w turystyce to nie wszystko. Na stabilny etat mogą liczyć osoby, które zaaplikują na stanowisko planisty produkcji. Jakie wymagania należy spełnić? Takie oferty pracy w Drawsku Pomorskim są skierowane do absolwentów logistyki, gospodarki materiałowej oraz inżynierii produkcji. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języków obcych (angielskiego lub niemieckiego), a także pakietu office. Na takim stanowisku istotne jest biegłe posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi. Wysoko punktowane jest doświadczenie w pracy z systemem ERP. Idealny kandydat powinien mieć zdolności analityczne i być przygotowany na pracę pod presją czasu. Przyda się odporność na stres.

Obowiązki planisty produkcji to między innymi obsługa reklamacji, sporządzanie planów i harmonogramów produkcyjnych oraz zlecanie transportów do klienta. Poza tym pracownik odpowiada za wystawianie dokumentów wysyłkowych i faktur.

Zainteresowała Cię tego typu oferta pracy w Drawsku Pomorskim? Jeśli przejdziesz rekrutację, to możesz liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego, korzystanie z pakietu sportowego i kulturalnego. Etat planisty to szansa dla osób, którym marzy się praca w międzynarodowym środowisku i pakiet relokacyjny. W obecnych czasach osoby, które mają doświadczenie w logistyce, nie powinny mieć trudności ze znalezieniem zatrudnienia w firmach produkcyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

09 Grudnia 2023

Administrator obiektu

STRABAG PFS

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  • Zadania: administrowanie powierzonym obiektem hotelowo-apartamentowym prace gospodarczo-administracyjne: bieżąca kontrola obiektu, zgłaszanie usterek, uszkodzeń koordynowanie usługi...
Więcej

08 Grudnia 2023

Płytkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Glewice

  • Umiejętność położenia glazury i terakoty/ okładanie ścian oraz podłóg płytkami ceramicznymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Umiejętność...
Więcej

08 Grudnia 2023

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

zachodniopomorskie / Rzecino

  • wykonywanie prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca