Archiwista

  2. Oferty pracy
  3. Archiwista
Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Archiwista
Miejsce pracy: Mirosławiec
Numer: StPr/24/0403
OBOWIĄZKI:
-archiwizacja i katalogowanie dokumentów,-porządkowanie i segregowanie dokumentacji,-obsługa urządzeń biurowych,-pomoc przy wstępnej kontroli wizualnej wniosków o przyznanie płatności,-obsługa korespondencji, kancelarii biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: zdyscyplinowanie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mirosławiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu