Elektryk

  2. Oferty pracy
  3. Elektryk
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Elektryk
Miejsce pracy: Czaplinek
Numer: StPr/24/0488
OBOWIĄZKI:
Montuje, diagnozuje i naprawia instalacje, podzespoły oraz urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne; diagnozuje stan izolacji, urządzeń i maszyn elektrycznych, lokalizuje uszkodzenia oraz wykonuje naprawy; wykonuje prace konserwacyjne i montażowe maszyn i urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Uprawnienia SEP (G1-Uprawnienia z zakresu eksploatacji) lub kurs ELE.02, który pozwala na uzyskanie lub przedłużenie uprawnień SEP

Miejsce pracy:

Czaplinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim