Opiekun dzieci na dowozy i do przedszkola

  2. Oferty pracy
  3. Opiekun dzieci na dowozy i do przedszkola
Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Miejsce pracy: Gostomia
Numer: StPr/24/0386
OBOWIĄZKI:
-pomoc w czynnościach samoobsługowych dzieci,-pomoc w czynnościach higieniczno-porządkowych,-czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci podczas pobytu w szkole,-sprawowanie opieki nad dziećmi podczas wyjść na plac zabaw, wspólne spacery, wycieczki,-pomoc przy dyżurowaniu podczas przerw,-wdrażanie dzieci do kulturalnego zachowania podczas oczekiwania na autobus,-pomoc w wydawaniu posiłków, śniadań, obiadów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: cierpliwość do dzieci

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gostomia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu