Pakowacz ręczny

  2. Oferty pracy
  3. Pakowacz ręczny
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1866
OBOWIĄZKI:
prace proste na produkcji przy pakowaniu wyrobów piekarniczych, wymagana dobra sprawność fizyczna z uwagi na konieczność wykonywania pracy w pozycji stojącej i rzetelność, dobra dyscyplina pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie