Pakowacz

  2. Oferty pracy
  3. Pakowacz
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Pakowacz
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/24/0413
OBOWIĄZKI:
pakowanie gotowych produktów rybnych; obsługa przenośnika taśmowego; pakowanie towaru w kartony i układanie na paletach, oklejanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: komunikatywność, uczciwość, obowiązkowość, zaangażowanie

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dyspozycyjność do pracy min 6 dni w tygodniu.[Umiejętność 1] : bardzo dobry stan zdrowia,kondycja i sprawność fizyczna; zdolności manualne i motywacja do nauki; sumienne wypełnianie obowiązków;[Inne] : praca minimum 168 godzin w miesiącu. praca zmianowa: od 6:00 do 14:00 z możliwością przedłużenia, 14:00-22:00 z możliwościąprzedłużenia do 00:00, oraz 22:00 - 06:00.

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie