Pomocnik stolarza

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Pomocnik stolarza
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Złocieniec
Numer: StPr/24/0707
OBOWIĄZKI:
Produkcja mebli kuchennych, wymiarowanie formatek na meble, docinanie formatek z płyty meblowej na wymiar, wstępne złożenie i montaż u klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Złocieniec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Października 2024

Pomocnik stolarza

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Złocieniec

Produkcja mebli kuchennych, wymiarowanie formatek na meble, docinanie formatek z płyty meblowej na wymiar, wstępne złożenie i montaż u klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Więcej

14 Października 2024

Stolarz-okleiniarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Białogard

usługi stolarskie (osoba wskazana) Wymagania inne:

Więcej

11 Października 2024

Stolarz budowlany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Biesiekierz

obróbka elementów drewnianych, montaż drewnianych elementów konstrukcji, obsługa maszyn i elektronarzędzi Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: uprawnienia do obsługi...

Więcej

07 Października 2024

Stolarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Dołuje

według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej