Stolarz

  2. Oferty pracy
  3. Stolarz
Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Stolarz
Miejsce pracy: Dołuje
Numer: StPr/24/0387
OBOWIĄZKI:
według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dołuje

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Podobne ogłoszenia:

16 Października 2024

Pomocnik stolarza

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Złocieniec

Produkcja mebli kuchennych, wymiarowanie formatek na meble, docinanie formatek z płyty meblowej na wymiar, wstępne złożenie i montaż u klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Więcej

15 Października 2024

Więcej

14 Października 2024

Stolarz-okleiniarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Białogard

usługi stolarskie (osoba wskazana) Wymagania inne:

Więcej

11 Października 2024

Stolarz budowlany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Biesiekierz

obróbka elementów drewnianych, montaż drewnianych elementów konstrukcji, obsługa maszyn i elektronarzędzi Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: uprawnienia do obsługi...