Pracownik logistyki

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik logistyki
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1770
OBOWIĄZKI:
-PRZYJMOWANIE PRZESYŁEK NA STAN;-OCENA JAKOŚCI ARTYKUŁÓW;-KOORDYNACJA W DOSTARCZANIUARTYKUŁÓW NA POSZCZEGÓLNE STANOWISKA;-ZACHOWANIE WYZNACZONYCH STANDARDÓW ORAZ NORM.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : koordynacja w dostarczaniu artykułów na stan[Umiejętność 1] : przyjmowanie przesyłek na stan

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie