Specjalista ds. Logistyki

  2. Oferty pracy
  3. Specjalista ds. Logistyki

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o.,

na budowę drogi ekspresowej S3 w Świnoujściu

poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko: POLAQUA SP. Z O.O.

Miejsce pracy: Świnoujście, ul. Bunkrowa 1
ZADANIA:
  • wsparcie działu logistyki w procesie zakupu materiałów;
  • monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie bazy danych magazynu budowy;
  • kontrola nad optymalizacją zapasów materiałów budowlanych;
  • zapewnienie właściwej logistyki dostaw;
  • dbałość o dobre relacje z kontrahentami.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku na kontrakcie drogowym – mile widziane;
  • wykształcenie – wyższe kierunkowe;
  • dobra znajomość Excela;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży;
  • pakiet benefitów.
www.polaqua.pl