Pracownik pralni chemicznej

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik pralni chemicznej
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/24/1026
OBOWIĄZKI:
usuwanie plam z ubrań i innych tkanin, prasowanie odzieży i tkanin, dzwiganie i praca na wysokości wg. norm obowiązujących
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI PRALEK, SUSZAREK, ŻELAZKA, PRACA W SOBOTY

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu