Pracownik solarium

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik solarium
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Chojna
Numer: StPr/24/0562
OBOWIĄZKI:
Obsługa solarium, obsługa klienta, przygotowanie i dezynfekcja urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chojna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Podobne ogłoszenia:

16 Września 2024

Pracownik obsługi pralni

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Mielenko

Zakres prac część czysta - sortowanie, suszenie maszynowe, maglowanie, prasowanie ręczne, składanie maszynowe i ręczne, przygotowanie wózków do wydania bielizny, ewidencjonowanie i pakowanie...

Więcej

25 Sierpnia 2024

Pracownik pralni chemicznej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Kołobrzeg

usuwanie plam z ubrań i innych tkanin, prasowanie odzieży i tkanin, dzwiganie i praca na wysokości wg. norm obowiązujących Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...