Pracownik recepcji hotelowej

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik recepcji hotelowej
Miejsce pracy: Świnoujście
Zakres obowiązków:
  • Meldowanie gości;
  • Odbieranie połączeń telefonicznych oraz korespondencji e-mail w języku niemieckim;
  • Wystawianie rachunków i realizacja płatności kartą kredytową;
  • Zarządzanie bieżącymi sprawami personelu.
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w systemie zmianowym, przez cały rok;
  • Wynagrodzenie początkowe (okres próbny) w przedziale 5400 6000 zł brutto;
  • Umowa o pracę na pełen etat lub część etatu (według preferencji).