Recepcjonistka / Recepcjonista z językiem niemieckim

  2. Oferty pracy
  3. Recepcjonistka / Recepcjonista z językiem niemieckim
Hotel Polaris
Ogłoszenie o pracę w ramach umowy.
Zatrudnimy recepcjonistkę /tę z językiem niemieckim
Zatrudnienie w Świnoujściu Hotel Polaris
Miejsce pracy: Świnoujście
Opis stanowiska
  • Meldowanie gości,
  • Odpowiadanie na maile i telefony po niemiecku,
  • Wystawianie rachunków,
  • Pobieranie opłat z kart kredytowych,
  • Bieżące zarządzanie personelem hotelu.
Wymagania
  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy
  • Pracę na zmiany, całoroczną,
  • Płacę do 5400 - 6000 brutto na początek w okresie próbnym,
  • Umowę o pracę na pełny etat lub częściowy etat na życzenie.