Pracownik utrzymania czystości i obsługi biura

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik utrzymania czystości i obsługi biura
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/24/1926
OBOWIĄZKI:
Codzienne dbanie o porządek pomieszczeń wspólnych, biur, toalet, kuchni.Obsługa sali konferencyjnej i gości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe/ średnie, umiejętność organizacji pracy, dbałość o szczegóły, dobra kondycja fizyczna, zdolność pracy w zespole, mila aparycja, komunikatywność, uczciwość, kultura osobista, zaangażowanie, schludny wygląd, posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie