Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

  2. Oferty pracy
  3. Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Barlinek
Numer: StPr/24/0591
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w obiekcie, ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych, utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury, wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny, usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci, okresowe mycie okien, dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie, zamykanie wszystkich pomieszczeń na terenie obiektu, zdawanie kluczy, prace porządkowe wokół budynku - zabiegi z zakresu ochrony roślin, pielęgnowanie trawników, pielenie, sadzenie i nawadnianie roślin, grabienie liści, odśnieżanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barlinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu