Praktykant HR

  2. Oferty pracy
  3. Praktykant HR
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Zapoznanie się z funkcjonowaniem i procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie
  • Zapoznanie z organizacją działu zasobów ludzkich i z jego miejscem w strukturze organizacyjnej
  • Poznanie zadań realizowanych przez dział People Solutions Center
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zatrudnionych w firmie
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Pomoc w prowadzeniu onboardingu dla nowych pracowników – BHP, RODO, Kodeks Etyki Biznesu
  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowej (umów, zaświadczeń, dokumentów dla obcokrajowców, skierowania na badania medycyny pracy)
  • Uczestnictwo w procesach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi realizowanymi w firmie
  • Współpraca z działem szkoleń, rekrutacji, IT oraz operacyjnym
  • Zapoznanie się z systemami kadrowo-płacowymi
  • Bieżące wsparcie działu People Solutions Center w codziennych obowiązkach administracyjnych
Wymagania:
  • Otwartość na nowe doświadczenia i nabywanie wiedzy
  • Dyspozycyjność do odbycia praktyk w siedzibie firmy w Szczecinie
Oferujemy:
  • Bezpłatne praktyki – nasze praktyki są nieodpłatne, ale oferujemy bogate doświadczenie i możliwość nauki od najlepszych specjalistów w branży
  • Umowa o praktyki z uczelnią – współpracujemy z uczelniami w celu formalnego potwierdzenia i uznania praktyk, co jest korzystne zarówno dla studentów, jak i dla uczelni
  • Elastyczne godziny pracy – studenci mogą dostosować godziny pracy do swojego harmonogramu zajęć
  • Kompleksowe szkolenie – praktykanci będą odpowiedzialni za tworzenie i prowadzenie akt osobowych pracowników, dbanie o kompletność i poufność dokumentów oraz prowadzenie ewidencji badań lekarskich i szkoleń BHP
  • Wymagany wymiar praktyk można elastycznie rozłożyć w dogodnym dla studenta okresie