Praktykant w dziale Human Resources

  2. Oferty pracy
  3. Praktykant w dziale Human Resources
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Zaznajomienie się z procesami i strukturą firmy, szczególnie działu HR.
  • Wsparcie w procesach kadrowych: prowadzenie akt osobowych, archiwizacja dokumentacji, przygotowanie umów i dokumentów.
  • Udział w procesie onboardingu nowych pracowników oraz wsparcie administracyjne działu.
  • Poznanie i współpraca z systemami kadrowo-płacowymi oraz działami rekrutacji, szkoleń i IT.
Wymagania:
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy.
  • Możliwość odbycia praktyk w Szczecinie.
Oferujemy:
  • Nieodpłatne praktyki z bogatym pakietem doświadczeń.
  • Umowę o praktyki z uczelnią i elastyczny czas pracy.
  • Kompleksowe szkolenie i możliwość nauki od specjalistów HR.