Referent administracyjny

  2. Oferty pracy
  3. Referent administracyjny
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Miejsce pracy: Kalisz Pomorski
Numer: StPr/24/0728
OBOWIĄZKI:
Samodzielne sprawowanie sekretariatu, sporządzanie umów na sprzedaż usług, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: umiejętność obsługi kasy fiskalnej
Uprawnienia: Obsługa programu MS OFFICE

Wymagania inne:

Obsługa sprzętów biurowych

Miejsce pracy:

Kalisz Pomorski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim