Sprzedawca

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Sprzedawca
Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Obryta
Numer: StPr/24/0353
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, kasowanie należności, przyjmowanie dostaw, dokładanie towarów, sprzątanie miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: obsługa klienta


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Obryta


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Września 2024

Doradca Klienta

Firma: Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świdwin

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8...

Więcej

16 Września 2024

Doradca Klienta

Firma: Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Wałcz

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8...

Więcej

16 Września 2024

Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

Firma: VRG S.A.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin, Galaxy

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo...

Więcej

15 Września 2024

Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

sprzedaż produktów w sklepie, wykładanie towarów, sporzadzanie raportów dobowych, miesięcznych oraz rocznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej