Woźny

  2. Oferty pracy
  3. Woźny
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Woźny
Miejsce pracy: Krzywin (pow. gryfiński, gm. Widuchowa), Krzywin
Numer: StPr/24/0641
OBOWIĄZKI:
Codzienne sprzątanie pomieszczeń, polegające na: przestrzeganiu i dokładnym czytaniu o zastosowaniu wg przepisu znajdującym się na pojemniku środków do mycia i czyszczenia; wietrzeniu (otwieraniu) okien przed zajęciami podczas przerw oraz dezynfekowaniu pomieszczeń; zamiataniu, myciu i pastowaniu podłóg z dodatkiem dostępnych środków czystości; przecieraniu wilgotną ścierką paneli, mebli, tablic, obrazów, parapetów, lamperii i ścian; odkurzanie podłóg, dywanów i wykładzin podłogowych; myciu okien (framug i szyb) na bieżąco; opróżnianiu i myciu koszy na śmieci na bieżąco; podlewaniu kwiatków doniczkowych w pomieszczeniach podczas dni wolnych od zajęć; przeprowadzanie dezynfekcji urządzeń sanitarnych; usuwanie na bieżąco wszelkich nieczystości i zabrudzeń (pajęczyn ze ścian i lamperii); niezwłoczne zgłaszanie dyrektorowi zauważonych usterek, mogących być przyczyną nieszczęśliwych wypadków; sprawdzaniu (po sprzątaniu pomieszczeń) zabezpieczenie okien, kranów, drzwi, wygaszaniu światła. Sprzątanie okresowe obejmuje: kompleksowe mycie okien w czasie ferii letnich i zimowych; kompleksowe czyszczenie pomieszczeń w czasie ferii zimowych i letnich np.: mycie mebli ławek, krzeseł, lamperii, podłóg, lamp itp.; pranie wykładzin, dywanów, tapicerki, krzeseł i foteli. Oprócz tego: właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości; stosowanie środków czystości z zachowanie szczególnej ostrożności (zwłaszcza koncentratów) zgodnie z wytycznymi na pojemniku oraz przestrzeganiu przepisów BHP; zgłaszanie dyrektorowi zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach; współpraca z drugim pracownikiem sprzątającym, a także z użytkownikiem pomieszczeń poprzez natychmiastowe reagowanie na bieżące potrzeby przez nich zgłoszone.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzywin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 730 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie