Praca na lato w Międzyzdrojach

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Praca na lato w Międzyzdrojach
praca wakacyjna

Międzyzdroje to ośrodek turystyczno-wypoczynkowy, ulokowany nad Morzem Bałtyckim, na wyspie Wolin. Popularność letniego kurortu wzrasta z roku na rok – coraz częściej na Międzyzdroje mówi się nawet „polskie Saint-Tropez”. Rozwija się nie tylko infrastruktura turystyczna, ale powstają również luksusowe apartamenty.

Nowe hotele i restauracje wyrastają, jak grzyby po deszczu i siłą rzeczy niesie to za sobą konieczność ciągłego zapełniania braków kadrowych w okresie letnim. Niemal codziennie pojawia się kilka nowych ofert pracy w gastronomii lub hotelarstwie, a zatem w szeroko pojętej obsłudze ruchu turystycznego.

Należy zdawać sobie jednak sprawę, że większość zamieszczanych ofert dotyczy pracy sezonowej – a więc trwającej maksymalnie kilka miesięcy w roku, w tak zwanym „gorącym okresie”. Wiele lokali gastronomicznych i pensjonatów jest zamykanych wraz z końcem sezonu. Praca tymczasowa w Międzyzdrojach jest zatem doskonałą alternatywą dla ludzi młodych, chcących sobie dorobić w okresie letnim.

Pracodawcy również preferują osoby młode – uczące się lub studentów. Warunkiem koniecznym jest ukończenie 18 roku życia. Zakwaterowanie jest najczęściej zapewnione przez zatrudniającego, co stanowi duże ułatwienie dla osób zjeżdżających nad morze do pracy z różnych stron kraju.

Obecnie w Międzyzdrojach poszukiwani są kucharze, asystenci kucharzy, pomoc kucharza, pokojówki, personel sprzątający, recepcjoniści, kelnerzy, barmanki i sprzedawcy. Ciekawą ofertą pracy jest obsługa parku rozrywki czy praca w charakterze ratownika medycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

09 Grudnia 2023

Administrator obiektu

STRABAG PFS

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  • Zadania: administrowanie powierzonym obiektem hotelowo-apartamentowym prace gospodarczo-administracyjne: bieżąca kontrola obiektu, zgłaszanie usterek, uszkodzeń koordynowanie usługi...
Więcej

08 Grudnia 2023

Płytkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Glewice

  • Umiejętność położenia glazury i terakoty/ okładanie ścian oraz podłóg płytkami ceramicznymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Umiejętność...
Więcej

08 Grudnia 2023

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

zachodniopomorskie / Rzecino

  • wykonywanie prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca