Urzędnicy poszukiwani

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Urzędnicy poszukiwani

Każde nowe miejsce pracy jest cenne. Wiedzą, o tym doskonale mieszkańcy Wałcza. Wie o tym także burmistrz miasta, który postanowił zasilić grono swoich pracowników. W Wałczu w ostatnim czasie poszukiwani są pracownicy do Urzędu Miasta. Burmistrz miasta ogłosił niedawno nabór kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze w wydziale zamówień publicznych i funduszy pomocowych. Jak wygląda procedura? Co trzeba zrobić, aby móc ubiegać się o zatrudnienie w Urzędzie Miasta? Jest kilka punktów, które są wymagane i takie, które mogą dodatkowo wspomóc weryfikację kandydata na stanowisko urzędnicze.

Wymagania

Aby ubiegać się o prace w Urzędzie Miasta trzeba przede wszystkim mieć obywatelstwo polskie. To pierwszy na liście i najważniejszy punkt. Poza tym trzeba mieć czystą kartę tzn. mieć nieposzlakowaną opinię i nie wolno być karanym. Wymagane jest wykształcenie wyższe zawodowe i minimum 3-letni staż pracy. To tyle z podstawowych, najważniejszych wymogów. Nie taki wilk straszny.

Dodatkowo

Szanse rosną dodatkowo, gdy kandydat okaże się dyplomem potwierdzającym wykształcenie wyższe lub studiami podyplomowymi z zakresu rachunkowości, zarządzania finansami lub ekonomii. Niezbędna jest wiedza specjalistyczna z zakresu projektów związanych z funduszami unijnymi i 2-letni staż w tej formule. Znając szereg regulacji prawnych określonych licznymi ustawami, można zyskać bardzo dużą przewagę w procesie rekrutacyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

19 Maja 2024

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

zachodniopomorskie / Świnoujście

  • obsługa maszyny CNC Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Uprawnienia:...
Więcej

19 Maja 2024

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie / Złocieniec

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: chęć do pracy
Więcej

19 Maja 2024

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Goleniów

  • w programie stażu Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca