Wiele różnych gałęzi

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Wiele różnych gałęzi

Dębno jest dość mocno uprzemysłowione. Dobrze funkcjonuje tu sektor przemysłu drzewnego, materiałów budowlanych, elektryczny, odzieżowy i meblarski. Również usługi mają się dobrze. Transport, budownictwo, turystyka, handel, naprawa maszyn i kilka innych gałęzi funkcjonują na okolicznym rynku od wielu lat.

Wsparcie

Miasto wspiera przedsiębiorczość, dlatego sporą część funduszy przeznacza na dotacje dla osób rozpoczynających swoją pierwszą działalność gospodarczą oraz dla tych, które już na rynku działają. Dzięki temu powstają nowoczesne firmy, a gospodarka regionu ma się dobrze od kilku lat. Ale w Dębnie praca jest też w innych dziedzinach, nie tylko w tych wyższej wymienionych.

Gaz

Przemysł surowców dodatkowo podnosi poziom zamożności Dębna. Głównym dostawcom ciepła w regionie jest właśnie Dębno. Znajdują się tutaj złoża gazu, które wykorzystywane są i eksploatowane na miejscu, a także przesyłane do innych jednostek krajowych. Funkcjonuje tu także elektrownia wiatrowa.

Turystyka

Jako miejscowość, na której odcisnął się ząb czasu, przyciąga rzesze turystów. Zainteresowani historią miasta mogą udać się na wycieczkę specjalnie do tego przeznaczonym szlakiem. Dla tych, którzy wolą typową formę rekreacji aktywnej, bogactwo przyrody zaprasza do wędrówek pozostałymi szlakami. A królestwo wód oferuje szeroki wachlarz wypoczynkowy.

Rozwój

Dębno stara się rozwijać w wielu kierunkach i nie zamyka się na nowości. Organizowane są tu różne targi. Stawia się także na sport. Dębno znane jest z maratonu tu organizowanego. Ze względu na szeroki rynek pracy, bezrobocie jest w fazie malejącej i jest to rzeczywisty powód do dumy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

18 Czerwca 2024

Finance Specialist

Eryk Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin, Posejdon Office piętro 7

  • As a part of our team you will be responsible for: Organization of invoicing plan and preparing sales invoices (for all Group companies) Performing intercompany settlements Daily monitoring of...
Więcej

18 Czerwca 2024

Magister Farmacji

Cosmedica

zachodniopomorskie / Świnoujście, Kościuszki 15

  • Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: Posiadasz wykształcenie wyższe farmaceutyczne Pomaganie Ludziom jest dla Ciebie na pierwszym miejscu Jesteś odpowiedzialny, uczciwy oraz zaangażowany Jakich...
Więcej

18 Czerwca 2024

Technik - Konserwator

Fresenius

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Opis stanowiska: podstawowe naprawy i konserwacje aparatury medycznej w danej stacji dializ, monitorowanie przeglądów i kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej i urządzeń technicznych,...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca