Praca w zachodniopomorskim
zawody deficytowe w Myśliborzu

Barometr zawodów dla Myśliborza

Myślibórz to niewielka miejscowość, w której wiele osób utrzymuje się z pracy w rolnictwie lub wyjeżdża za chlebem do większych miast. Lista zawodów deficytowych jest jednak tutaj bardzo długa. Na zatrudnienie mogą liczyć przede wszystkim rzemieślnicy.

Kogo szukają pracodawcy z Myśliborza?

Ofert pracy w Myśliborzu nie brakuje dla fachowców z doświadczeniem w branży budowlanej, transportowej oraz gastronomicznej. Pracodawcy poszukują między innymi betoniarzy, zbrojarzy, mechaników i lakierników samochodowych, elektryków, elektromonterów, spawaczy, ślusarzy, stolarzy, kierowców, spedytorów, logistyków, murarzy, tynkarzy oraz piekarzy.

Wiele miejsc pracy w Myśliborzu jest związanych z opieką zdrowotną. W miejscowości brakuje bowiem ratowników medycznych, pielęgniarek i położnych oraz rejestratorów.

Na etat mogą liczyć również ogrodnicy, fryzjerzy, kosmetyczki, listonosze i kurierzy oraz pracownicy służb mundurowych i ochroniarze. Ponadto jest zapotrzebowanie na inżynierów budownictwa, pracowników socjalnych oraz farmaceutów.

Komu najciężej o stabilną pracę? W czołówce zawodów nadwyżkowych znajdują się ekonomiści, technicy budownictwa oraz pracownicy administracyjni i organizatorzy obsługi turystycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *