Praca w zachodniopomorskim
czy absolwenci studiów wyższych mogą znaleźć pracę w Cedyni

Czy absolwenci studiów wyższych mogą znaleźć pracę w Cedyni?

Analizując obecną sytuację na polskim rynku pracy, znalezienie pracy po studiach wyższych, zwłaszcza humanistycznych, jest zadaniem niełatwym. Jednak, mimo wszystko, nie – niemożliwym. Osiągnięcie sukcesu stanie się prostsze, jeżeli młodzi absolwenci będą systematycznie nabierać cennego dla pracodawców doświadczenia oraz… uzbroją się w cierpliwość. Dobra informacja jest taka, że nawet w małym mieście można trafić na satysfakcjonujące ogłoszenie.

Absolwenci studiów humanistycznych, mieszkający w Cedyni, mogą obecnie aplikować na stanowiska urzędnicze. Ogłoszono między innymi nabór na wolne stanowisko referenta w Centrum Promocji i Turystyki w Cedyni. Wymaganiem niezbędnym jest wykształcenie wyższe, ale już staż pracy nie jest konieczny, co może być zachęcające dla młodych ludzi po studiach. Oprócz tego należy posiadać obywatelstwo polskie oraz pełną zdolność do czynności prawnych i korzystać z pełni praw publicznych. Ostatnie z wymienionych wymagań mają decydujący wpływ na nieposzlakowaną opinię przyszłego pracownika, niezbędną podczas starania się o jakiekolwiek stanowisko urzędnicze.

Dodatkowo, docenione zostaną: umiejętność obsługi komputera oraz znajomość przepisów prawnych w interesującym obszarze, prawo jazdy kategorii B, zdolność redakcji tekstów prasowych oraz rozwinięte umiejętności miękkie. Przyszłym pracownikom oferuje się pracę w pełnym wymiarze godzin, z możliwością wyjazdów służbowych, a także rozwój zawodowy w ramach różnorodnych targów i konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *