Praca w zachodniopomorskim

Ekologiczne uprawy cieszą się dużym powodzeniem

W Golczewie na dużą skalę prowadzone są gospodarstwa agroturystyczne, które stanowią jedną z głównych gałęzi lokalnej gospodarki i rynku pracy. Jednak, aby gospodarstwo mogło w pełni funkcjonować, uzupełnieniem wypoczynku jest zdrowa kuchnia oparta na ekologicznych uprawach.

Połączenie

Rynek pracy usług agroturystycznych stanowi silną podstawę zatrudnienia wielu mieszkańców Golczewa. Dodatkowe wsparcie w postaci dostawców produktów spożywczych z upraw i hodowli ekologicznych podbija rynek równie mocno, co agroturystyka. Połączenie tych dwóch branż daje ogromną siłę przebicia i szansę na nowe miejsca pracy.

Poszerzenie

Uprawy ekologiczne coraz częściej stanowią nieodłączny element agroturystyki. Właściciele ośrodków agro prowadzą handel z okolicznymi rolnikami lub sami zakładają własne uprawy, lub hodowle, które stanowią poszerzenie ich dotychczasowej działalności.

Eko

W związku z rozrostem ośrodków i ich rozwojem potrzebni są nowi pracownicy nie tylko do pracy przy uprawach, ale także przy przyrządzaniu potraw oraz produkcji ręcznej przetworów eko, które szturmem podbijają serca przybywających tu urlopowiczów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *