Praca w zachodniopomorskim
praca w branży budowlanej

Perspektywy dla absolwentów budownictwa

Sektor budowlany wciąż cierpi z powodu braków kadrowych. Pracodawcy chętnie zatrudniają zarówno robotników i fachowców, jak i absolwentów kierunków technicznych. Aktualnie można znaleźć oferty pracy w Nowogardzie również dla inżynierów budowy oraz referentów do spraw rozliczeń kontraktu.

Kto sprawdzi się jako referent ds. rozliczeń kontraktu?

Należy mieć wykształcenie co najmniej średnie, ale większe szanse mają kandydaci z dyplomem budownictwa. Pracodawca wymaga umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz dobrej znajomości pakietu Office i języka angielskiego. Zadaniem referenta jest przede wszystkim kompletowanie dokumentów dotyczących sprzedaży i nadzór nad umowami podwykonawczymi.

Czym zajmuje się inżynier budowy?

Tutaj wymagania są podobne, ale zakres odpowiedzialności jest szerszy. Inżynier budowy współpracuje z inwestorem i podwykonawcami, a także przygotowuje przedmiary robót. Ponadto odpowiada za obieg dokumentacji i nadzorowanie prac podległego zespołu. Na takim stanowisku liczy się doświadczenie w zarządzaniu ludźmi.

Praca w Nowogardzie na powyższych stanowiskach to perspektywa stabilnego zatrudnienia. Pracodawca gwarantuje umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych. Pamiętajmy jednak, że praca w branży budowlanej może wiązać się z koniecznością częstych wyjazdów w delegacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *