Praca w zachodniopomorskim
poszukiwany asystent rodziny w Moryniu

Poszukiwany asystent rodziny w Moryniu!

Moryń to niewielka miejscowość północno-zachodniej Polski, położona nad jeziorem Morzycko. W małych miastach o pracę, zwłaszcza dla humanistów, nie jest łatwo – warto zatem na bieżąco śledzić ogłoszenia o pracę i regularnie monitorować aktualności na stronie miasta Moryń oraz obwieszczenia BIP. Wówczas zwiększymy swoje szanse na znalezienie ciekawej oferty i będziemy mogli na nią aplikować w określonym terminie.

Aktualnie poszukiwany jest pracownik do Ośrodka Pomocy Społecznej, w charakterze asystenta rodziny. Oferowana jest umowa o pracę na czas nieokreślony po odbyciu okresu próbnego. Przewidywane jest zatrudnienie na cały etat, ale w systemie zadaniowym, zatem trzeba wziąć pod uwagę konieczność pracy również w godzinach popołudniowych.

Aplikować mogą osoby, które ukończyły studia pedagogiczne, psychologiczne, socjologiczne, nauki o rodzinie lub pracę socjalną – bądź odbyły kursy z zakresu pracy z dziećmi i rodziną i posiadającą co najmniej roczne doświadczenie w tej dziedzinie. Muszą również posiadać obywatelstwo polskie, prawo jazdy oraz umiejętności obsługi komputera. Niezbędna jest łatwość nawiązywania kontaktów, zdolność pracy z trudnym klientem, znajomość lokalnej społeczności oraz regulacji prawnych, dotyczących rodziny. Ważne jest również, że asystentem rodziny w Moryniu nie może zostać osoba, która została pozbawiona praw rodzicielskich lub była skazana, a także taka, na której ciąży obowiązek alimentacyjny. Udział w rekrutacji mogą wziąć osoby, które do końca miesiąca dostarczą kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i doświadczenie, niezbędne oświadczenia oraz CV i list motywacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *