Praca w zachodniopomorskim

Program dla nowych i starych przedsiębiorców

Przedsiębiorcy w Policach mają możliwość rozwoju. Miasto zadbało także o potencjalnych kandydatów na przedsiębiorców, oferując im również wsparcie w postaci różnorodnych programów.

Programy wsparcia dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców są jednym ze sposobów na walkę z bezrobociem w Policach. W ramach dotacji unijnych na obszarach objętych programem rewitalizacji obecni przedsiębiorcy działający na terenie Polic mają możliwość uzyskania dofinansowania działalności.

W związku z tym jest możliwość podjęcia pożyczki na preferencyjnych warunkach na modernizację lub rozbudowę oraz powiększenie działalności wraz z nowymi miejscami pracy. Wszelkie niezbędne informacje można uzyskać bezpośrednio od osób odpowiedzialnych za projekt.

Ponadto osoby, które mają zamiar podjąć swoją pierwszą działalność gospodarczą na terenie Polic, mogą uzyskać wsparcie w postaci bezzwrotnej kwoty przeznaczonej na start działalności. Jest to także bardzo dobry sposób na aktywizację osób bezrobotnych, które mają pomysł na działalność i chcą pracować, jednak lokalny rynek nie jest w stanie zapewnić im odpowiednich stanowisk pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *