Praca w zachodniopomorskim
manager

Stanowisko dla skutecznego managera

Biuro sprzedaży działające w branży finansowo-ubezpieczeniowej poszukuje kandydata na stanowisko kierownika zespołu w Policach. Zadaniem kierownika będzie rekrutacja oraz wdrażanie nowych pracowników i zarządzanie podległym zespołem. Zatrudniona osoba będzie zajmowała się również prowadzeniem szkoleń.

Pracodawca obiecuje atrakcyjne zarobki, szkolenie rozwojowe i przejrzystą ścieżkę kariery. Kierownik zespołu będzie otrzymywał dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, a także programu emerytalnego.

Właściwym kandydatem na to stanowisko pracy w  Policach jest osoba przedsiębiorcza i samodzielna, której z łatwością przychodzi nawiązywanie kontaktów z ludźmi. Liczy się też kreatywne podejście przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Mimo że wymagania te mogą się wydawać niewygórowane, to jednak nie każdy nadaje się na lidera zespołu. Z kolei o niektórych osobach mówi się nawet, że są urodzonymi przywódcami.

Jakie cechy posiada zatem skuteczny kierownik? Nie chodzi tu tylko o pewność siebie i zdolności przywódcze. Manager musi świetnie organizować pracę sobie i innym, szybko podejmować decyzje, być zdyscyplinowanym i asertywnym. Na kierowniczym stanowisku przydaje się umiejętność motywowania podwładnych i łagodzenia konfliktów. Tutaj liczy się również pasja, ponieważ zaangażowany szef jest bardziej wiarygodny, zarówno w oczach współpracowników, jak i klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *