Praca w zachodniopomorskim
zawody w Węgorzynie

Top zawody w Węgorzynie

Węgorzyno to niewielka miejscowość licząca niespełna 3 tysiące osób. Nie ma wątpliwości co do tego, że żyje się tutaj spokojnie, ale wielu mieszkańców marzy o lepszej pracy. Miejscowość pełni rolę ośrodka wypoczynkowego i usługowego. W końcu znajduje się tu kilka zabytków i piękne jezioro. Na terenie Węgorzyna działają firmy z sektora drzewnego oraz spożywczego, co nie zmienia faktu, że i tak wiele osób musi szukać etatu w sąsiednich gminach takich jak Łobez czy Drawsko Pomorskie.

W jakich zawodach można śmiało szukać pracy w Węgorzynie?

Z pewnością na rynku pracy odnajdą się fachowcy. Etaty czekają na cieśli i stolarzy budowlanych, operatorów obrabiarek  skrawających, ślusarzy, spawaczy oraz pracowników robót wykończeniowych. Pracodawcy szukają też kasjerów, sprzedawców, księgowych oraz krawców. Bezrobotni mogą natknąć się na ogłoszenia rekrutacyjne adresowane do osób zainteresowanych stanowiskiem listonosza, kuriera czy magazyniera.

Zdecydowanie mniej ofert pracy w Węgorzynie jest kierowanych do cukierników, kucharzy i piekarzy. Trudności w znalezieniu zatrudnienia mogą mieć także technicy informatycy, ogrodnicy, nauczyciele i ekonomiści. Do zawodów nadwyżkowych zaliczono również masarzy, sadowników oraz pracowników biur podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *