Praca w zachodniopomorskim
zatrudnienie lokalne czy praca wyjazdowa

Zatrudnienie stacjonarne czy praca wyjazdowa?

Osoby, poszukujące pracy w Drawsku Pomorskim, zapewne niejednokrotnie stanęły przed tytułowym dylematem. Podjąć pracę na miejscu czy zdecydować się na wyjazd za granicę? Przeglądając oferty pracy dla Drawska Pomorskiego, podobnie zresztą jak wielu innych małych miejscowości województwa zachodnio – pomorskiego, często można natrafić na propozycje pracy wyjazdowej.

Obecnie aktualnymi są oferty pracy w Holandii dla szpachlarzy i pracowników produkcyjnych. W sytuacji braku satysfakcjonujących ofert rynku lokalnego, warto rozpatrzyć możliwość wyjazdu poza granice kraju. Wiążą się one przede wszystkim z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem, wynoszącym zazwyczaj około 10 euro za godzinę pracy oraz dodatkowymi premiami, a także płatnymi ekstra nadgodzinami i weekendami.

Najczęściej praca może zostać podjęta od zaraz i opiera się na legalnym zatrudnieniu na umowę o pracę, podpisywaną jeszcze przed wyjazdem, na miejscu w Drawsku Pomorskim. Umowa zawierana jest na minimum 12 tygodni z możliwością jej przedłużenia. Zachęcającym może okazać się fakt, że znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Liczą się chęci do pracy, dyspozycyjność i stan zdrowia przystosowany do wykonywania pracy fizycznej. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy. Natomiast pracodawca ze swej strony oferuje pełne zorganizowanie transportu z Polski, zakwaterowanie oraz ubezpieczenie pracownicze. Praca zagraniczna dla mieszkańców Drawska Pomorskiego ma wiele plusów i z pewnością jest warta namysłu. A przy okazji umożliwia poznanie walorów turystycznych innego kraju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *