Praca w zachodniopomorskim
praca z klientem

3 propozycje pracy z klientem

Jesteś osobą komunikatywną i opanowaną? Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie doradzasz innym? Być może powinieneś szukać ofert pracy w Wolinie związanych z obsługą klienta. Sektor usług daje szerokie możliwości.

Na jakie stanowiska warto aplikować?

Osoby, które mają wykształcenie średnie i brakuje im doświadczenia, mogą rozpocząć karierę od zatrudnienia jako kasjer czy sprzedawca. Jeżeli jednak wolisz wyspecjalizować się w konkretnej dziedzinie i liczysz na wysokie premie, to aplikuj na stanowiska takie jak:

1.Doradca klienta indywidualnego w banku
Przeprowadza transakcje gotówkowe i bezgotówkowe, gwarantuje kompleksową obsługę klienta. Dzięki dobrym wynikom sprzedaży usług bankowych, pracownik ma szanse na otrzymanie atrakcyjnych prowizji. W tym przypadku mile widziani są absolwenci takich kierunków jak finanse,  rachunkowość czy ekonomia.

2.Ekspert ds. nieruchomości
Tu sprawdzą się osoby, które znają rynek nieruchomości i odpowiednie przepisy prawne. Tego typu praca w Wolinie polega przede wszystkim na tworzeniu ofert sprzedaży i wynajmowaniu nieruchomości. Spotkania z klientami odbywają się w biurze, jak i w terenie.

3.Doradca finansowy
To osoba, która ocenia zdolność kredytową klientów i prowadzi aktywną sprzedaż usług ubezpieczeniowych, kredytów hipotecznych, firmowych oraz gotówkowych. Od kandydatów oczekuje się doświadczenia na stanowiskach sprzedażowych oraz wiedzy z obszaru finansów. To doskonały początek kariery dla studentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *