3 propozycje pracy z klientem

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Sposoby szukania pracy
  3. 3 propozycje pracy z klientem
praca z klientem

Jesteś osobą komunikatywną i opanowaną? Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie doradzasz innym? Być może powinieneś szukać ofert pracy w Wolinie związanych z obsługą klienta. Sektor usług daje szerokie możliwości.

Na jakie stanowiska warto aplikować?

Osoby, które mają wykształcenie średnie i brakuje im doświadczenia, mogą rozpocząć karierę od zatrudnienia jako kasjer czy sprzedawca. Jeżeli jednak wolisz wyspecjalizować się w konkretnej dziedzinie i liczysz na wysokie premie, to aplikuj na stanowiska takie jak:

1.Doradca klienta indywidualnego w banku
Przeprowadza transakcje gotówkowe i bezgotówkowe, gwarantuje kompleksową obsługę klienta. Dzięki dobrym wynikom sprzedaży usług bankowych, pracownik ma szanse na otrzymanie atrakcyjnych prowizji. W tym przypadku mile widziani są absolwenci takich kierunków jak finanse,  rachunkowość czy ekonomia.

2.Ekspert ds. nieruchomości
Tu sprawdzą się osoby, które znają rynek nieruchomości i odpowiednie przepisy prawne. Tego typu praca w Wolinie polega przede wszystkim na tworzeniu ofert sprzedaży i wynajmowaniu nieruchomości. Spotkania z klientami odbywają się w biurze, jak i w terenie.

3.Doradca finansowy
To osoba, która ocenia zdolność kredytową klientów i prowadzi aktywną sprzedaż usług ubezpieczeniowych, kredytów hipotecznych, firmowych oraz gotówkowych. Od kandydatów oczekuje się doświadczenia na stanowiskach sprzedażowych oraz wiedzy z obszaru finansów. To doskonały początek kariery dla studentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

02 Marca 2024

Inżynier Budowy - roboty energetyczne

Trakcja S.A.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Opis stanowiska Organizacja i nadzór nad terminowością wykonywania prac budowlanych oraz dostaw materiałów. Nadzorowanie i koordynowanie prac wykonawczych przez podwykonawców i siły własne....
Więcej

02 Marca 2024

Regionalny przedstawiciel handlowy (rynek polski)

Play Wood LCC

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Opis pracy: Poszukujemy przedstawiciela handlowego, dla którego komunikacja z ludźmi jest wielką przyjemnością, którego głównym zadaniem będą kontakty z kupującymi (sprzedaż B2B) - handel...
Więcej

02 Marca 2024

Kierowca Wywrotki 4-osiowej

POLAQUA Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Świnoujście, ul. Bunkrowa 1

  • ZADANIA: wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy; obsługa pojazdu zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa; dbałość o stan techniczny maszyny; współpraca z pozostałymi...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca