Praca w zachodniopomorskim

Cedynia będzie ważnym punktem przedsiębiorczości

Ostatnie plany rewitalizacji Cedyni zakładają na pierwszym miejscu poprawę jakości życia mieszkańców miasta. Działanie na rzecz poprawy atrakcyjności terenu oraz wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców Cedyni to tylko jedna kwestia.

Druga strona medalu to dotyczy zapewnienia wsparcia bezrobotnym i poszukującym pracy. Nie chodzi tylko o stworzenie programów, które będą miały na celu zamiecenie problemu bezrobocia pod dywan, ale takich realnych, które będą w stanie wesprzeć bezrobotne grono i stworzyć im nowe możliwości na rynku pracy.

Projekty zakładają stymulację społeczeństwa do podejmowania działań, które mają na celu minimalizację ubóstwa na terenie Cedyni poprzez podejmowanie działań związanych z pracą. Powzięte działania oprócz poprawy wizualnej terenu i zapewnieniu większego bezpieczeństwa okolicy mają na celu poprawę jakości życia cedynian.

Poprawa jakości życia mieszkańców Cedyni zakłada rozwój nowych działalności gospodarczych na terenie miasta, co w założeniu może przełożyć się na potencjalne miejsca pracy. Program rewitalizacji to także odnowienie miejskiego pejzażu, który zdecydowanie stanowi o walorach turystycznych miejsca.

Atrakcyjne turystycznie miasto pełne przedsiębiorczych mieszkańców niwelujących problem bezrobocia. To obraz rozwoju, który zakładają władze Cedyni na okres najbliższych kilku lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *