Cedynia będzie ważnym punktem przedsiębiorczości

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Województwo zachodniopomorskie: atrakcje turystyczne
  3. Cedynia będzie ważnym punktem przedsiębiorczości

Ostatnie plany rewitalizacji Cedyni zakładają na pierwszym miejscu poprawę jakości życia mieszkańców miasta. Działanie na rzecz poprawy atrakcyjności terenu oraz wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców Cedyni to tylko jedna kwestia.

Druga strona medalu to dotyczy zapewnienia wsparcia bezrobotnym i poszukującym pracy. Nie chodzi tylko o stworzenie programów, które będą miały na celu zamiecenie problemu bezrobocia pod dywan, ale takich realnych, które będą w stanie wesprzeć bezrobotne grono i stworzyć im nowe możliwości na rynku pracy.

Projekty zakładają stymulację społeczeństwa do podejmowania działań, które mają na celu minimalizację ubóstwa na terenie Cedyni poprzez podejmowanie działań związanych z pracą. Powzięte działania oprócz poprawy wizualnej terenu i zapewnieniu większego bezpieczeństwa okolicy mają na celu poprawę jakości życia cedynian.

Poprawa jakości życia mieszkańców Cedyni zakłada rozwój nowych działalności gospodarczych na terenie miasta, co w założeniu może przełożyć się na potencjalne miejsca pracy. Program rewitalizacji to także odnowienie miejskiego pejzażu, który zdecydowanie stanowi o walorach turystycznych miejsca.

Atrakcyjne turystycznie miasto pełne przedsiębiorczych mieszkańców niwelujących problem bezrobocia. To obraz rozwoju, który zakładają władze Cedyni na okres najbliższych kilku lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

21 Kwietnia 2024

Magazynier

AGATA Spółka Akcyjna

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od...
Więcej

21 Kwietnia 2024

Montażysta

AGATA Spółka Akcyjna

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace...
Więcej

21 Kwietnia 2024

Specjalista ds. Turystyki

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje! Oczekujemy od Ciebie: Przynajmniej roku...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca