Praca w zachodniopomorskim
oferta pracy

Etat dla planisty produkcji

Wielu mieszkańców Drawska Pomorskiego utrzymuje się z sezonowego zarobku, ale praca w turystyce to nie wszystko. Na stabilny etat mogą liczyć osoby, które zaaplikują na stanowisko planisty produkcji. Jakie wymagania należy spełnić? Takie oferty pracy w Drawsku Pomorskim są skierowane do absolwentów logistyki, gospodarki materiałowej oraz inżynierii produkcji. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języków obcych (angielskiego lub niemieckiego), a także pakietu office. Na takim stanowisku istotne jest biegłe posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi. Wysoko punktowane jest doświadczenie w pracy z systemem ERP. Idealny kandydat powinien mieć zdolności analityczne i być przygotowany na pracę pod presją czasu. Przyda się odporność na stres.

Obowiązki planisty produkcji to między innymi obsługa reklamacji, sporządzanie planów i harmonogramów produkcyjnych oraz zlecanie transportów do klienta. Poza tym pracownik odpowiada za wystawianie dokumentów wysyłkowych i faktur.

Zainteresowała Cię tego typu oferta pracy w Drawsku Pomorskim? Jeśli przejdziesz rekrutację, to możesz liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego, korzystanie z pakietu sportowego i kulturalnego. Etat planisty to szansa dla osób, którym marzy się praca w międzynarodowym środowisku i pakiet relokacyjny. W obecnych czasach osoby, które mają doświadczenie w logistyce, nie powinny mieć trudności ze znalezieniem zatrudnienia w firmach produkcyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *