Praca w przetwórstwie drzewnym w Mieszkowicach

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Praca w przetwórstwie drzewnym w Mieszkowicach
oferta pracy Mieszkowice

Mieszkowice to miejsko-wiejska gmina, położona w województwie zachodniopomorskim, na południu powiatu gryfińskiego. Posiada bogate walory historyczno-krajobrazowe, co jest doskonałym gruntem pod rozwój turystyki w tym regionie. Promocja wartości przyrodniczych gminy jest jednym z głównych założeń rozwojowych jej polityki. Celem takich działań jest nie tylko popularyzacja regionu, ale również zwiększenie ilości miejsc pracy.

Obecnie najprężniejszą siłą, napędzającą mieszkowicką gospodarkę, jest przemysł drzewny. Największa firma tej branży, mająca swoją siedzibę właśnie w Mieszkowicach, zajmuje się nie tylko produkcją drzewną, ale posiada również własny tartak, suszarnie, linię produkcyjną czy park maszynowy. Rozbudowana infrastruktura i ugruntowana pozycja na lokalnym rynku pracy generuje wiele miejsc pracy i zapewnia możliwość zatrudnienia na różnorodnych – pod względem wymaganego stopnia kwalifikacji – stanowiskach.

Obecnie poszukiwani są pracownicy do przetwórstwa drewna i produkcji galanterii ogrodowej. Potrzebny jest operator wózka widłowego i ładowarki czołowej oraz mechanik maszyn produkcyjnych. Mieszkowicki pracodawca oczekuje odpowiednio – uprawnień na wózek widłowy (UDT) oraz znajomości mechaniki, natomiast w przypadku obydwu ogłoszeń wymagana jest umiejętność pracy w grupie, uczciwość, zaangażowanie i samodyscyplina. Oczywiście doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowo punktowane, jednak nie jest konieczne.

Niewątpliwym atutem obu ofert są proponowane warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Pracodawca zapewnia również wstępne przyuczenie i możliwości rozwoju zawodowego. To doskonałe oferty dla mieszkańców Mieszkowic, poszukujących pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

19 Marca 2024

Kierownik bocznicy

SILVA LS Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecinek

  • Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.: Koordynacja prac manewrowych na bocznicy kolejowej; Ustalanie z przewoźnikiem kolejowym planu załadunku i wyładunku wagonów;...

Spawacz

Praca.pl Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Opis stanowiska: Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną, Bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac, Przestrzeganie zasad BHP, Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy....

Ustawiacz

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  • Zadania na stanowisku: Wykonywanie i kierowanie manewrami na bocznicy i przyległej stacji kolejowej Wymagania: Świadectwa kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza; Stan zdrowia pozwalający na...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca