Praca w przetwórstwie drzewnym w Mieszkowicach

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Praca w przetwórstwie drzewnym w Mieszkowicach
oferta pracy Mieszkowice

Mieszkowice to miejsko-wiejska gmina, położona w województwie zachodniopomorskim, na południu powiatu gryfińskiego. Posiada bogate walory historyczno-krajobrazowe, co jest doskonałym gruntem pod rozwój turystyki w tym regionie. Promocja wartości przyrodniczych gminy jest jednym z głównych założeń rozwojowych jej polityki. Celem takich działań jest nie tylko popularyzacja regionu, ale również zwiększenie ilości miejsc pracy.

Obecnie najprężniejszą siłą, napędzającą mieszkowicką gospodarkę, jest przemysł drzewny. Największa firma tej branży, mająca swoją siedzibę właśnie w Mieszkowicach, zajmuje się nie tylko produkcją drzewną, ale posiada również własny tartak, suszarnie, linię produkcyjną czy park maszynowy. Rozbudowana infrastruktura i ugruntowana pozycja na lokalnym rynku pracy generuje wiele miejsc pracy i zapewnia możliwość zatrudnienia na różnorodnych – pod względem wymaganego stopnia kwalifikacji – stanowiskach.

Obecnie poszukiwani są pracownicy do przetwórstwa drewna i produkcji galanterii ogrodowej. Potrzebny jest operator wózka widłowego i ładowarki czołowej oraz mechanik maszyn produkcyjnych. Mieszkowicki pracodawca oczekuje odpowiednio – uprawnień na wózek widłowy (UDT) oraz znajomości mechaniki, natomiast w przypadku obydwu ogłoszeń wymagana jest umiejętność pracy w grupie, uczciwość, zaangażowanie i samodyscyplina. Oczywiście doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowo punktowane, jednak nie jest konieczne.

Niewątpliwym atutem obu ofert są proponowane warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Pracodawca zapewnia również wstępne przyuczenie i możliwości rozwoju zawodowego. To doskonałe oferty dla mieszkańców Mieszkowic, poszukujących pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

09 Grudnia 2023

Administrator obiektu

STRABAG PFS

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  • Zadania: administrowanie powierzonym obiektem hotelowo-apartamentowym prace gospodarczo-administracyjne: bieżąca kontrola obiektu, zgłaszanie usterek, uszkodzeń koordynowanie usługi...
Więcej

08 Grudnia 2023

Płytkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Glewice

  • Umiejętność położenia glazury i terakoty/ okładanie ścian oraz podłóg płytkami ceramicznymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Umiejętność...
Więcej

08 Grudnia 2023

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

zachodniopomorskie / Rzecino

  • wykonywanie prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca