3 pomysły na męskie zawody z gwarancją zatrudnienia

 1. Praca zachodniopomorskie
 2. Województwo zachodniopomorskie: atrakcje turystyczne
 3. 3 pomysły na męskie zawody z gwarancją zatrudnienia
męskie zawody

Nie jest tajemnicą, że dobry fachowiec jest w cenie. Pracodawcy narzekają na brak rąk do pracy, a mowa głównie o rzemieślnikach. Mimo braku jakichkolwiek oficjalnych przeciwwskazań, pracę fizyczną na budowie czy produkcji zdecydowanie częściej wybierają mężczyźni. To całkiem zrozumiałe, gdyż często wymagana jest tutaj tężyzna fizyczna i gotowość do wykonywania obowiązków w ciężkich warunkach.

Kto może liczyć na tego typu oferty pracy w Trzebiatowie?

 1. Zbrojarz
  Do jego zadań należy wykonywanie elementów betonowych lub żelbetonowych budowli, mostów oraz dróg. Kandydat ma wykształcenie zawodowe budowlane i świetnie czyta rysunki konstrukcyjne.
 2. Spawacz
  Uprawnienia można zdobyć w szkole średniej budowlanej lub na specjalistycznych kursach. Warunki zatrudnienia są uzależnione od tego, jakimi metodami posługuje się pracownik.
 3. Monter konstrukcji stalowych
  Na to stanowisko pracy w Trzebiatowie aplikują kandydaci posiadający tytuł zawodowy ślusarza lub spawacza. Na liście oczekiwań znajduje się m.in. znajomość rynku technicznego i sprzętu pomiarowego. Zatrudnienia można szukać m.in. przy budowach mostów i masztów.

Na  wszystkich powyższych stanowiskach liczy się dobry stan zdrowia i znakomita koordynacja ruchowo-wzrokowa, spostrzegawczość oraz zdolności manualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

14 Lipca 2024

Lektor / Korepetytor języka obcego

Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

zachodniopomorskie /

 • ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW JEŚLI: za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do 2.700 zł miesięcznie (w zależności od...
Więcej

14 Lipca 2024

Doradca Klienta Biznesowego Orange

OPTIMO Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

 • Twoje główne zadania: doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych i ICT dla klientów biznesowych negocjacje, sprzedaż i przygotowywanie ofert handlowych pozyskiwanie nowych klientów oraz...
Więcej

14 Lipca 2024

Windykator Terenowy

BEST S.A.

zachodniopomorskie /

 • windykacja należności poprzez aktywne poszukiwanie i utrzymywanie kontaktu z Klientami, analiza sytuacji zadłużenia, dobór najlepszych produktów i rozwiązań prowadzących do spłaty, wsparcie...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca