3 pomysły na męskie zawody z gwarancją zatrudnienia

 1. Praca zachodniopomorskie
 2. Województwo zachodniopomorskie: atrakcje turystyczne
 3. 3 pomysły na męskie zawody z gwarancją zatrudnienia
męskie zawody

Nie jest tajemnicą, że dobry fachowiec jest w cenie. Pracodawcy narzekają na brak rąk do pracy, a mowa głównie o rzemieślnikach. Mimo braku jakichkolwiek oficjalnych przeciwwskazań, pracę fizyczną na budowie czy produkcji zdecydowanie częściej wybierają mężczyźni. To całkiem zrozumiałe, gdyż często wymagana jest tutaj tężyzna fizyczna i gotowość do wykonywania obowiązków w ciężkich warunkach.

Kto może liczyć na tego typu oferty pracy w Trzebiatowie?

 1. Zbrojarz
  Do jego zadań należy wykonywanie elementów betonowych lub żelbetonowych budowli, mostów oraz dróg. Kandydat ma wykształcenie zawodowe budowlane i świetnie czyta rysunki konstrukcyjne.
 2. Spawacz
  Uprawnienia można zdobyć w szkole średniej budowlanej lub na specjalistycznych kursach. Warunki zatrudnienia są uzależnione od tego, jakimi metodami posługuje się pracownik.
 3. Monter konstrukcji stalowych
  Na to stanowisko pracy w Trzebiatowie aplikują kandydaci posiadający tytuł zawodowy ślusarza lub spawacza. Na liście oczekiwań znajduje się m.in. znajomość rynku technicznego i sprzętu pomiarowego. Zatrudnienia można szukać m.in. przy budowach mostów i masztów.

Na  wszystkich powyższych stanowiskach liczy się dobry stan zdrowia i znakomita koordynacja ruchowo-wzrokowa, spostrzegawczość oraz zdolności manualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

30 Września 2023

Pielęgniarka

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

zachodniopomorskie / Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)

 • Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań Praca w punkcie szczepień (opcjonalnie Wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku...
Więcej

30 Września 2023

Sprzedawca - Doradca Klienta

MONNARI TRADE S.A.

zachodniopomorskie / Kołobrzeg, C.H. Karuzela

 • Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min. średniego z...
Więcej

30 Września 2023

Pracownik Kompletacji Zamówień

Selgros Cash&Carry

zachodniopomorskie / Szczecin

 • Do Twoich zadań będą należeć m.in.: kompletacja towaru zgodnego z zamówieniem, rejestrowanie pobranego towaru, właściwe zabezpieczanie towaru i przygotowanie go do załadunku, udział w...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca