4 cechy idealnych pracowników biurowych

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Możliwości rozwoju zawodowego
  3. 4 cechy idealnych pracowników biurowych
pracownik biurowy

Ogłoszenia rekrutacyjne związane z pracą biurową cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem kandydatów. Co za tym idzie, konkurencja jest tutaj naprawdę duża. Jeśli chciałbyś w przyszłości objąć posadę pracownika administracyjnego, to musisz przede wszystkim sprawdzić, czy posiadasz odpowiednie kompetencje.

Jakie wymagania są stawiane osobom, które aplikują na oferty pracy biurowej w Szczecinku?

1.Wykształcenie
Zazwyczaj oczekuje się wykształcenia wyższego (dyplom studiów z zakresu administracji), ale niektórym pracodawcom wystarcza świadectwo dojrzałości lub tytuł technika administracji.

2.Obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych
Pracownik biurowy zna edytory tekstu i arkusze kalkulacyjne. Poradzi sobie z drukarką, faksem, niszczarką itp. sprzętami.

3.Języki obce
Najczęściej jest mowa o angielskim. Język jest niezbędny, jeśli chcesz pracować w siedzibie zagranicznej firmy lub jeżeli będziesz mieć kontakt z obcojęzycznym klientem (np. w hotelu czy w przedsiębiorstwie logistycznym).

4.Kompetencje miękkie
O pracę w Szczecinku jest łatwiej kandydatom z rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi i wysoką kulturą osobistą. Pracodawcy cenią osoby zorganizowane, samodzielne i dokładne, które umieją działać wielozadaniowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

22 Maja 2024

Konserwator terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

zachodniopomorskie / Lisie Pole

  • Przygotowanie terenu, sadzenie, przycinanie, nawożenie, podlewanie i przesadzanie roślin. Koszenie i pielęgancja trawników. Wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin. Wymagania konieczne:...
Więcej

22 Maja 2024

Konserwator terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

zachodniopomorskie / Lisie Pole

  • Przygotowanie terenu, sadzenie, przycinanie, nawożenie, podlewanie i przesadzanie roślin. Koszenie i pielęgnacja trawników. Wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin. Wymagania konieczne:...
Więcej

22 Maja 2024

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie / Sienica

  • transport surowca drzewnego samochodem ciężarowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Uprawnienia HDS, kile widziane doświadczenie zawodowe
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca