Atmosfera w pracy – dlaczego jest taka ważna?

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. List motywacyjny, CV: przykładowe
  3. Atmosfera w pracy – dlaczego jest taka ważna?
atmosfera w pracy

Poszukujący pracy, pytani o powody, dla których zdecydowali się opuścić dotychczasowego  pracodawcę, zwykle wymieniają warunki płacowe oraz brak możliwości rozwoju. Na dalszym miejscu znajduje się atmosfera. Warto mieć na uwadze, że to też jest bardzo istotny element pracy, który wpływa na efektywność pracowników.

Jakie czynniki są w stanie zrujnować dobrą atmosferę w pracy w Czaplinku? Przede wszystkim jest to plotkowanie. Również przytaczanie szczegółowych informacji z życia prywatnego, nie jest mile widziane. Pracownicy skarżą się także na kolegów, którzy nie są samodzielni, przypisują sobie cudze sukcesy, bałaganią lub załatwiają prywatne sprawy w godzinach pracy.

Bardzo duży wpływ na to, jaka atmosfera będzie panowała w dziale, ma nie nikt inny, jak kadra zarządzająca. Kierownik zawsze musi pamiętać o wzajemnym szacunku i równości wszystkich pracowników. Menedżer powinien radzić sobie z rozwiązywaniem konfliktów w zespole i dbać o jasny przekaz informacji.

Kiepska atmosfera w firmie, podejrzliwość oraz nadmierna kontrola bywa dla niektórych przyczyną poszukiwania innej pracy w Czaplinku. Rozglądanie się za nowym etatem to naturalna rzecz dla pracownika, który się szanuje i jest świadomy tego, że stresy z pracy, prędzej czy później, odbiją się na życiu prywatnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

30 Maja 2023

Barman

Młodzieżowe Biuro Pracy Wałbrzych

zachodniopomorskie / Mrzeżyno

  • obsługa baru, serwowanie napoi alkoholowych i bezalkoholowych, utrzymywanie czystości Wymagania inne: Mile widziany kurs barmański. Wymagana pełnoletność. Wymagana książeczka sanepidowska
Więcej

30 Maja 2023

Pomoc kuchenna

Młodzieżowe Biuro Pracy Wałbrzych

zachodniopomorskie / Mrzeżyno

  • pomoc w zbieraniu i myciu naczyń, inne prace zlecone Wymagania inne: Wymagana pełnoletność i książeczka sanepidowska
Więcej

30 Maja 2023

Kelner

Młodzieżowe Biuro Pracy Wałbrzych

zachodniopomorskie / Mrzeżyno

  • Obsługa gości hotelowych w sali restauracyjnej (bufet), utrzymanie czystości Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie Pełnoletniość....
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca