Ciepło płynie z Pyrzyc

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Województwo zachodniopomorskie: atrakcje turystyczne
  3. Ciepło płynie z Pyrzyc

W zachodniopomorskich Pyrzycach znajduje się wiele oddziałów należących do instytucji państwowych, banki, szkoły podstawowe oraz średnie. Również szkolnictwo wyższe rozwija się w postaci oddziału szczecińskiej Akademii Rolniczej.

Na terenie Pyrzyc znajduje się zakład wykorzystujący naturalne ciepło wnętrza ziemi. Dzięki zakładowi ciepło dostarczane jest na teren całego miasta. Jest to także największe miejsce pracy zlokalizowane w obrębie miasta.

Otwory geotermalne, woda i gorąca solanka mają za zadanie zniwelować emisję szkodliwych oparów wydobywających się przy produkcji ciepła do atmosfery. Czuwa nad tym także sztab wyspecjalizowanych pracowników.

W związku z planowanymi nowymi inwestycjami oraz poszerzaniem profilu działalności geotermalnego zakładu pracy wzrasta zapotrzebowanie na nowych pracowników.

Tutejsze zakłady w dużej mierze przyczyniają się kształtu obecnego rynku pracy. Specjaliści oraz praktycy i fachowcy stanowią zespół, który jednocześnie jest jednym z największych w regionie w zakresie dostarczania energii cieplnej na terenie Pyrzyc. Rozwój poszczególnych komórek przyczyni się jednocześnie do zwiększenia zaplecza pracowników, co jest dobrym sygnałem dla osób poszukujących pracy na terenie Pyrzyc zarówno tych z wykształceniem kierunkowym, jak i z praktyką w zawodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

09 Grudnia 2023

Administrator obiektu

STRABAG PFS

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  • Zadania: administrowanie powierzonym obiektem hotelowo-apartamentowym prace gospodarczo-administracyjne: bieżąca kontrola obiektu, zgłaszanie usterek, uszkodzeń koordynowanie usługi...
Więcej

08 Grudnia 2023

Płytkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Glewice

  • Umiejętność położenia glazury i terakoty/ okładanie ścian oraz podłóg płytkami ceramicznymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Umiejętność...
Więcej

08 Grudnia 2023

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

zachodniopomorskie / Rzecino

  • wykonywanie prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca