Cyfrowy świat

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Sposoby szukania pracy
  3. Cyfrowy świat

W dzisiejszym świecie funkcjonowanie na rynku pracy bez bazy cyfrowej jest praktycznie niemożliwe. Podstawowa obsługa komputera jest niezbędna praktycznie w każdym zawodzie i w zasadzie w każdej wykonywanej profesji. Większość osób lubi komunikować się drogą mailową, w związku z tym absolutną koniecznością jest umiejętność podstawowa obsługi komputera.

Już wiele razy w ciągu ostatnich kilkunastu lat gmina Lipiany działała przeciw wykluczeniu cyfrowemu swoich mieszkańców. Dzięki tego typu projektom mieszkańcy Lipian uzyskują dostęp do sieci, która umożliwia im aktywne uczestnictwo w życiu społeczno-gospodarczym i kulturalnym nie tylko gminy, ale także całego świata.

Ponadto podnosi się poziom kształcenia w gminie, a młodzież i osoby dorosłe mają wyrównane szanse na dostęp do globalnej wiedzy, co wspiera bezpośrednio procesy edukacyjne i rozwój osobisty.

Poza tym jest to platforma różnorodnej wiedzy oraz miejsce, gdzie można poszukać pracy, a to jeden z ważniejszych aspektów cyfryzacji społeczeństwa Lipian.

Osoby objęte projektem to te, które pochodzą z gospodarstw domowych na ternie Lipian szczególnie zagrożonych wykluczeniem cyfrowym oraz będące w ciężkiej sytuacji finansowej.

Takie inicjatywy z pewnością przyczyniają się do rozwoju gminy i jednostek stanowiących jej mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

21 Września 2023

Specjalista BHP

B-Service Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Prowadzenie nadzoru bhp na budowie Kompletacja dokumentacji bhp Opracowywanie i opiniowanie ibwr Sprawdzanie dokumentacji pracowniczej Kontrola uprawnień Współpraca z kierownikiem budowy...
Więcej

21 Września 2023

Operator ładowarki

Silva Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Zadania na stanowisku: Obsługa ładowarki i rębaka Załadunek surowca drzewnego Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie Oczekujemy: Uprawnienia na ładowarkę kl. I Gotowości do pracy w systemie...
Więcej

21 Września 2023

Operator żurawia

Silva Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Zadania na stanowisku: Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych Dozowanie surowca drzewnego do rębaka Oczekujemy: Uprawnienia UDT na żuraw...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca