Cyfrowy świat

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Sposoby szukania pracy
  3. Cyfrowy świat

W dzisiejszym świecie funkcjonowanie na rynku pracy bez bazy cyfrowej jest praktycznie niemożliwe. Podstawowa obsługa komputera jest niezbędna praktycznie w każdym zawodzie i w zasadzie w każdej wykonywanej profesji. Większość osób lubi komunikować się drogą mailową, w związku z tym absolutną koniecznością jest umiejętność podstawowa obsługi komputera.

Już wiele razy w ciągu ostatnich kilkunastu lat gmina Lipiany działała przeciw wykluczeniu cyfrowemu swoich mieszkańców. Dzięki tego typu projektom mieszkańcy Lipian uzyskują dostęp do sieci, która umożliwia im aktywne uczestnictwo w życiu społeczno-gospodarczym i kulturalnym nie tylko gminy, ale także całego świata.

Ponadto podnosi się poziom kształcenia w gminie, a młodzież i osoby dorosłe mają wyrównane szanse na dostęp do globalnej wiedzy, co wspiera bezpośrednio procesy edukacyjne i rozwój osobisty.

Poza tym jest to platforma różnorodnej wiedzy oraz miejsce, gdzie można poszukać pracy, a to jeden z ważniejszych aspektów cyfryzacji społeczeństwa Lipian.

Osoby objęte projektem to te, które pochodzą z gospodarstw domowych na ternie Lipian szczególnie zagrożonych wykluczeniem cyfrowym oraz będące w ciężkiej sytuacji finansowej.

Takie inicjatywy z pewnością przyczyniają się do rozwoju gminy i jednostek stanowiących jej mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

14 Lipca 2024

Lektor / Korepetytor języka obcego

Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

zachodniopomorskie /

  • ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW JEŚLI: za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do 2.700 zł miesięcznie (w zależności od...
Więcej

14 Lipca 2024

Doradca Klienta Biznesowego Orange

OPTIMO Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Twoje główne zadania: doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych i ICT dla klientów biznesowych negocjacje, sprzedaż i przygotowywanie ofert handlowych pozyskiwanie nowych klientów oraz...
Więcej

14 Lipca 2024

Windykator Terenowy

BEST S.A.

zachodniopomorskie /

  • windykacja należności poprzez aktywne poszukiwanie i utrzymywanie kontaktu z Klientami, analiza sytuacji zadłużenia, dobór najlepszych produktów i rozwiązań prowadzących do spłaty, wsparcie...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca