Etat dla zaopatrzeniowca

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Sposoby szukania pracy
  3. Etat dla zaopatrzeniowca
zaopatrzenie

Braki kadrowe występują m.in. w handlu i transporcie. Osoby, które mają już doświadczenie jako kierowca, dostawca kurier czy sprzedawca, powinny poradzić sobie na lokalnym rynku pracy. Na zatrudnienie mogą liczyć również zaopatrzeniowcy.

Obowiązki na stanowisku zaopatrzeniowca

Do zakresu obowiązków takiego pracownika  należy przede wszystkim planowanie łańcucha dostaw kluczowych produktów, a także prace magazynowo-biurowe. Zaopatrzeniowiec odpowiada za zakupy i ich odbiór – musi więc dopilnować, by stan towaru się zgadzał.

Stanowisko zaopatrzeniowca może być powiązane z pracą sprzedawcy lub kierowcy. Bardziej prawdopodobny jest drugi wariant, a wtedy osoba zatrudniona dba również o przygotowanie samochodu do jazdy i jego stan techniczny. Pracownik powinien niezwłocznie powiadamiać o konieczności napraw. Ponadto zadaniem zaopatrzeniowca jest odpowiednie zabezpieczenie towaru oraz kontrola dokumentacji dotyczącej wyjazdów oraz stanu towarów.

Składanie zamówień, zapobieganie powstaniu braków magazynowych, a często też korzystanie z innowacyjnego oprogramowania, to wyzwania, jakie na co dzień występują na takim stanowisku.

Wymagania stawiane przez pracodawców

Pracodawcy ze Świdwina najczęściej oczekują poza prawem jazdy również obsługi kasy fiskalnej i umiejętności pracy w zespole. Zarobki w tej branży to około 3600 złotych brutto, a większość zatrudnionych otrzymuje umowy o pracę. Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że płace różnią się w zależności od wielkości firmy oraz jej lokalizacji, a także od stażu pracy kandydatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

09 Grudnia 2023

Praktykant do Programu Praktyk - Finanse POB

STRABAG Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Pobierowo

  • Zadania: Bieżące wsparcie administracyjno – finansowe budowy Przygotowanie analiz i raportów finansowych Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji budowy Archiwizacja dokumentów Wymagania: Jesteś...
Więcej

09 Grudnia 2023

Customer Supporter with English

Concentrix

zachodniopomorskie / Szczecin

  • providing a comprehensive service to Ryanair airline passengers, assisting passengers via: incoming calls/chat/e-mail, providing general information, supporting passengers with travel difficulties,...
Więcej

09 Grudnia 2023

Technik Serwisu

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

zachodniopomorskie /

  • Poszukujemy osób do stałej współpracy w trybie B2B przy obsłudze w ramach outsourcingu naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej. Praca w terenie – samodzielne...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca