Etat dla zaopatrzeniowca

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Sposoby szukania pracy
  3. Etat dla zaopatrzeniowca
zaopatrzenie

Braki kadrowe występują m.in. w handlu i transporcie. Osoby, które mają już doświadczenie jako kierowca, dostawca kurier czy sprzedawca, powinny poradzić sobie na lokalnym rynku pracy. Na zatrudnienie mogą liczyć również zaopatrzeniowcy.

Obowiązki na stanowisku zaopatrzeniowca

Do zakresu obowiązków takiego pracownika  należy przede wszystkim planowanie łańcucha dostaw kluczowych produktów, a także prace magazynowo-biurowe. Zaopatrzeniowiec odpowiada za zakupy i ich odbiór – musi więc dopilnować, by stan towaru się zgadzał.

Stanowisko zaopatrzeniowca może być powiązane z pracą sprzedawcy lub kierowcy. Bardziej prawdopodobny jest drugi wariant, a wtedy osoba zatrudniona dba również o przygotowanie samochodu do jazdy i jego stan techniczny. Pracownik powinien niezwłocznie powiadamiać o konieczności napraw. Ponadto zadaniem zaopatrzeniowca jest odpowiednie zabezpieczenie towaru oraz kontrola dokumentacji dotyczącej wyjazdów oraz stanu towarów.

Składanie zamówień, zapobieganie powstaniu braków magazynowych, a często też korzystanie z innowacyjnego oprogramowania, to wyzwania, jakie na co dzień występują na takim stanowisku.

Wymagania stawiane przez pracodawców

Pracodawcy ze Świdwina najczęściej oczekują poza prawem jazdy również obsługi kasy fiskalnej i umiejętności pracy w zespole. Zarobki w tej branży to około 3600 złotych brutto, a większość zatrudnionych otrzymuje umowy o pracę. Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że płace różnią się w zależności od wielkości firmy oraz jej lokalizacji, a także od stażu pracy kandydatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

18 Czerwca 2024

Finance Specialist

Eryk Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin, Posejdon Office piętro 7

  • As a part of our team you will be responsible for: Organization of invoicing plan and preparing sales invoices (for all Group companies) Performing intercompany settlements Daily monitoring of...
Więcej

18 Czerwca 2024

Magister Farmacji

Cosmedica

zachodniopomorskie / Świnoujście, Kościuszki 15

  • Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: Posiadasz wykształcenie wyższe farmaceutyczne Pomaganie Ludziom jest dla Ciebie na pierwszym miejscu Jesteś odpowiedzialny, uczciwy oraz zaangażowany Jakich...
Więcej

18 Czerwca 2024

Technik - Konserwator

Fresenius

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Opis stanowiska: podstawowe naprawy i konserwacje aparatury medycznej w danej stacji dializ, monitorowanie przeglądów i kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej i urządzeń technicznych,...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca