Komputer nie taki straszny 

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Komputer nie taki straszny 

Mieszkańcy gminy Biały Bór co jakiś czas otrzymują odgórną możliwość wzięcia udziału w różnorodnych projektach mających na celu w głównie mierze aktywizację zawodową. Dla osób pozostających długotrwale bez pracy lub świeżo zarejestrowanych bezrobotnych jest to dobry sposób na podniesienie swoich kwalifikacji i znalezienie nowej pracy.

W Białym Borze poszukujący pracy są aktywnie wspierani przez gminę. Wsparcie przejawia się w różnorodnych programach i projektach skierowanych do mieszkańców, mających problem ze znalezieniem zatrudnienia.

Przykładowo mieszkańcy Białego Boru mają możliwość skorzystania ze szkolenia z obsługi komputera i Internetu. Ten prozaiczny z punktu widzenia większości młodych osób temat, bardzo często jest powodem wykluczenia osób starszych, co bezpośrednio przekłada się problemy na lokalnym rynku pracy.

Ta inicjatywa lokalna ma za zadanie podnieść poziom aktywności zawodowej na obszarach głównie wiejskich Białego Boru. W ramach projektu zorganizowano szkolenie dla osób bezrobotnych, które nie mają znajomości podstawowej obsługi komputera.

Celem tego projektu był wzrost motywacji zawodowych, zwiększenie aspiracji, nabycie nowych przydatnych i praktycznych umiejętności, zmniejszenia barier w kontakcie z nowymi technologiami, zwiększenie mobilności i dostosowanie umiejętności do aktualnych trendów na rynku pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

28 Września 2023

Specjalista BHP

B-Service Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Prowadzenie nadzoru bhp na budowie Kompletacja dokumentacji bhp Opracowywanie i opiniowanie ibwr Sprawdzanie dokumentacji pracowniczej Kontrola uprawnień Współpraca z kierownikiem budowy...
Więcej

28 Września 2023

Szef kuchni w Kantynie Pracowniczej

Sodexo Polska Spółka z o. o.

zachodniopomorskie / Stargard

  • Opis stanowiska Zarządzanie podległym zespołem, Przygotowanie posiłków śniadaniowych i obiadowych, Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad higieny, Utrzymanie standardów BHP Wymagania Minimum...
Więcej

28 Września 2023

Doradca Klienta

Bank Pocztowy S.A.

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  • Poszukujemy osoby, która: pracowała w sprzedaży produktów bankowych, finansowych lub telekomunikacyjnych (jeśli nie masz doświadczenia, możesz je zdobyć na stanowisku Młodszego Opiekuna...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca