Łobez kształci i potrzebuje fachowców

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Łobez kształci i potrzebuje fachowców

Ostatnie lata pokazują, że w obecnej chwili na rynku pracy liczą się bardzo pracownicy wyspecjalizowani fachowo. To z kolei oznacza, że mają aktualnie największą szansę na zatrudnienie nawet na tak niewielkim rynku pracy, jaki jest w Łobzie.

Oczywiście na liście zapotrzebowania zawodowego znajdują się także osoby z wyższym wykształceniem, niemniej jednak fachowcy są przeważającą grupą wśród poszukiwanych.

Wśród osób posiadających dyplom uczelni wyższej uprawniający do nauczania na zatrudnienie mogą liczyć paradoksalnie nauczyciele kształcący zawodowo. Zapotrzebowanie na pracowników zawodowych wzmogło zapotrzebowanie na nauczycieli tego typu.

W elementarnej grupie braków zawodowych widać wyraźnie deficyt wśród operatorów różnorodnych maszyn występujących w przemyśle i gałęzi produkcyjnej.

Osoby bezrobotne, które chcą podjąć wyzwanie i zdobyć umiejętności praktyczne z wyżej wymienionego obszaru mają szansę znaleźć pracę dzięki nowym kwalifikacjom nabytym na drodze aktywizacji zawodowej.

Najlepszym rozwiązaniem na jak najlepsze zniwelowanie problemu bezrobocia w Łobzie byłby duży inwestor. Nowa inwestycja przyczyniłaby się do zatrudnienia sporej ilości mieszkańców i tym samym problem bezrobocia znacznie spadłby w statystykach i zniwelował problem wśród mieszkańców Łobza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

21 Września 2023

Specjalista BHP

B-Service Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Prowadzenie nadzoru bhp na budowie Kompletacja dokumentacji bhp Opracowywanie i opiniowanie ibwr Sprawdzanie dokumentacji pracowniczej Kontrola uprawnień Współpraca z kierownikiem budowy...
Więcej

21 Września 2023

Operator ładowarki

Silva Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Zadania na stanowisku: Obsługa ładowarki i rębaka Załadunek surowca drzewnego Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie Oczekujemy: Uprawnienia na ładowarkę kl. I Gotowości do pracy w systemie...
Więcej

21 Września 2023

Operator żurawia

Silva Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Zadania na stanowisku: Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych Dozowanie surowca drzewnego do rębaka Oczekujemy: Uprawnienia UDT na żuraw...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca