Łobez kształci i potrzebuje fachowców

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Łobez kształci i potrzebuje fachowców

Ostatnie lata pokazują, że w obecnej chwili na rynku pracy liczą się bardzo pracownicy wyspecjalizowani fachowo. To z kolei oznacza, że mają aktualnie największą szansę na zatrudnienie nawet na tak niewielkim rynku pracy, jaki jest w Łobzie.

Oczywiście na liście zapotrzebowania zawodowego znajdują się także osoby z wyższym wykształceniem, niemniej jednak fachowcy są przeważającą grupą wśród poszukiwanych.

Wśród osób posiadających dyplom uczelni wyższej uprawniający do nauczania na zatrudnienie mogą liczyć paradoksalnie nauczyciele kształcący zawodowo. Zapotrzebowanie na pracowników zawodowych wzmogło zapotrzebowanie na nauczycieli tego typu.

W elementarnej grupie braków zawodowych widać wyraźnie deficyt wśród operatorów różnorodnych maszyn występujących w przemyśle i gałęzi produkcyjnej.

Osoby bezrobotne, które chcą podjąć wyzwanie i zdobyć umiejętności praktyczne z wyżej wymienionego obszaru mają szansę znaleźć pracę dzięki nowym kwalifikacjom nabytym na drodze aktywizacji zawodowej.

Najlepszym rozwiązaniem na jak najlepsze zniwelowanie problemu bezrobocia w Łobzie byłby duży inwestor. Nowa inwestycja przyczyniłaby się do zatrudnienia sporej ilości mieszkańców i tym samym problem bezrobocia znacznie spadłby w statystykach i zniwelował problem wśród mieszkańców Łobza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

12 Czerwca 2024

Konsultant / Konsultantka w Sklepie Firmowym T-Mobile

T-Mobile Polska S.A.

zachodniopomorskie / Koszalin, CH Atrium

  • Zadania, które na Ciebie czekają: 70% bieżąca obsługa klienta i obowiązki salonowe, 30% kontakt telefoniczny z klientami Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile Sprzedaż pełnej gamy...
Więcej

12 Czerwca 2024

Lektor / Korepetytor języka obcego

Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

zachodniopomorskie /

  • ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW JEŚLI: za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do 2.700 zł miesięcznie (w zależności od...
Więcej

12 Czerwca 2024

Lekarz Stomatolog

Medicover Stomatologia

zachodniopomorskie / Szczecin, ul. Malczewskiego 26

  • Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: posiadających prawo wykonywania zawodu, z m.in. 5-letnim doświadczeniem w leczeniu Pacjentów. Nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie!
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca