Marzenia się spełniają

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Marzenia się spełniają

Kiedy już nie masz siły na poszukiwanie pracy, nie możesz się poddać temu stanowi. Bezrobocie to bardzo poważny problem, który dotyka bardzo wielu ludzi w całej Polsce i na świecie. Maszewo nie jest wyjątkiem na mapie Polski.

Lokalny Urząd Pracy podejmuje szereg programów aktywizacyjnych przeznaczonych dla bezrobotnych. Można skorzystać z licznych kursów, szkoleń albo postarać się o dofinansowanie na start własnej działalności gospodarczej.

Zamiast marudzić wszem i wobec, że nie ma dla nas pracy, może warto coś zrobić na własną rękę. To naprawdę nie jest ciężkie przedsięwzięcie. Pod warunkiem, że masz pomysł. Pomysł musi być nie byle jaki, gdyż konkurencja jest bardzo duża i działa na wielu polach.

Jeśli zatem od dawna marzysz, aby być właścicielem swojej wymarzonej firmy, teraz jest ta chwila, kiedy to marzenie możesz spełnić. Czym prędzej zarejestruj się w pośredniaku i ustal z twoim opiekunem profil pomocy. Jeśli łapiesz się w II profilu, już tylko krok dzieli cię od złożenia papierów tj. biznesplanu i pliku dokumentów.

Jeśli przejdziesz pomyślnie całą procedurę, możesz szczycić się byciem nowym przedsiębiorcą w Maszewie. Mało tego możesz zarabiać, inwestować i rozwijać swój biznes w sposób, o jakim tylko zamarzysz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

09 Grudnia 2023

Praktykant do Programu Praktyk - Finanse POB

STRABAG Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Pobierowo

  • Zadania: Bieżące wsparcie administracyjno – finansowe budowy Przygotowanie analiz i raportów finansowych Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji budowy Archiwizacja dokumentów Wymagania: Jesteś...
Więcej

09 Grudnia 2023

Customer Supporter with English

Concentrix

zachodniopomorskie / Szczecin

  • providing a comprehensive service to Ryanair airline passengers, assisting passengers via: incoming calls/chat/e-mail, providing general information, supporting passengers with travel difficulties,...
Więcej

09 Grudnia 2023

Technik Serwisu

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

zachodniopomorskie /

  • Poszukujemy osób do stałej współpracy w trybie B2B przy obsłudze w ramach outsourcingu naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej. Praca w terenie – samodzielne...
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca