Marzenia się spełniają

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Marzenia się spełniają

Kiedy już nie masz siły na poszukiwanie pracy, nie możesz się poddać temu stanowi. Bezrobocie to bardzo poważny problem, który dotyka bardzo wielu ludzi w całej Polsce i na świecie. Maszewo nie jest wyjątkiem na mapie Polski.

Lokalny Urząd Pracy podejmuje szereg programów aktywizacyjnych przeznaczonych dla bezrobotnych. Można skorzystać z licznych kursów, szkoleń albo postarać się o dofinansowanie na start własnej działalności gospodarczej.

Zamiast marudzić wszem i wobec, że nie ma dla nas pracy, może warto coś zrobić na własną rękę. To naprawdę nie jest ciężkie przedsięwzięcie. Pod warunkiem, że masz pomysł. Pomysł musi być nie byle jaki, gdyż konkurencja jest bardzo duża i działa na wielu polach.

Jeśli zatem od dawna marzysz, aby być właścicielem swojej wymarzonej firmy, teraz jest ta chwila, kiedy to marzenie możesz spełnić. Czym prędzej zarejestruj się w pośredniaku i ustal z twoim opiekunem profil pomocy. Jeśli łapiesz się w II profilu, już tylko krok dzieli cię od złożenia papierów tj. biznesplanu i pliku dokumentów.

Jeśli przejdziesz pomyślnie całą procedurę, możesz szczycić się byciem nowym przedsiębiorcą w Maszewie. Mało tego możesz zarabiać, inwestować i rozwijać swój biznes w sposób, o jakim tylko zamarzysz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

19 Maja 2024

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

zachodniopomorskie / Świnoujście

  • obsługa maszyny CNC Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Uprawnienia:...
Więcej

19 Maja 2024

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie / Złocieniec

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: chęć do pracy
Więcej

19 Maja 2024

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Goleniów

  • w programie stażu Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca