Miejsca na inwestycje czekają

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Miejsca na inwestycje czekają

Koszalin to miasto z potencjałem, które dzięki dynamicznemu rozwojowi stało się ośrodkiem gospodarczym regionu. Jest to obszar nie tylko bogaty w przyrodę, ale także w wiele podmiotów gospodarczych, głównie prywatnych firm z zagranicznym kapitałem.

Kapitał

Na terenie Kalisza działają inwestorzy między innymi z Dani, Szwecji, Portugalii czy Niemiec. Dzięki inwestycjom poczynionym na tym terenie, wiele osób mogło podjąć stałą pracę. Działa tutaj tak zwana podstrefa Koszalin, należąca do specjalnej strefy ekonomicznej. Jest to bardzo dobre miejsce do lokowania swojego kapitału, o czym świadczą zadowoleni inwestorzy, którzy już tu działają.

Wsparcie

Aby wspomóc przedsiębiorców tych małych i tych dużych na terenie Koszalina działa wiele instytucji, które służą pomocą na różnych szczeblach. Można liczyć na pomoc przy zakładaniu i rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej czy wsparcie tych już istniejących.

Baza

Ponieważ ruch turystyczny napędza także gospodarkę Koszalina, miasto przeznaczyło pod zabudowę obiektem hotelowym nowy teren inwestycyjny. Całorocznie ruch turystyczny jest tu na prawdę duży. Pojawiają się także pielgrzymi. Także każda nowa inwestycja kubaturowa, to nie tylko dogodniejsze warunki dla przyjezdnym, to także nowe miejsca pracy dla miejscowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

09 Grudnia 2023

Administrator obiektu

STRABAG PFS

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  • Zadania: administrowanie powierzonym obiektem hotelowo-apartamentowym prace gospodarczo-administracyjne: bieżąca kontrola obiektu, zgłaszanie usterek, uszkodzeń koordynowanie usługi...
Więcej

08 Grudnia 2023

Płytkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Glewice

  • Umiejętność położenia glazury i terakoty/ okładanie ścian oraz podłóg płytkami ceramicznymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Umiejętność...
Więcej

08 Grudnia 2023

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

zachodniopomorskie / Rzecino

  • wykonywanie prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca